Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Region
am: ክልል
