Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et
