Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Region
bn: অঞ্চল
