Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Region
eo: Regiono
