Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર
