Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Region
hr: Regija
