Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Region
kk: Аумақ
