Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Region
ku: ناوچە
