Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Region
lv: Reģions

en: Responsive
lv: Responsīvs
