Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Region
mn: Бүс
