Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Region
ps: سيمه
