Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Region
sl: Regija
