Layout (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: edit
ta: மாற்று

en: Region
ta: பகுதி
