Layout (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Region
bg: Област на сайта
