Layout (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: ویرایش

en: Region
fa: ناحیه

en: Layouts
fa: آرایش‌ها
