Layout (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Region
it: Regione
