Layout (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Region
mr: क्षेत्र
