Layout (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Region
nl: Gebied

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Regions
nl: Gebieden

en: Add region
nl: Gebied toevoegen

en: @list_of_layouts and @count more
nl: @list_of_layouts en @count meer

en: Administer responsive layouts
nl: Responsive lay-outs beheren

en: Administer backend settings for responsive layouts.
nl: Instellingen voor responsive lay-outs beheren.

en: Add layout
nl: Lay-out toevoegen
