Layout (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre
