Layout (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
