Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer
