Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Region
ast: Rexón
