Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Region
be: Рэгіён
