Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Add region
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།
