Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni
