Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Region
ca: Regió

en: Add region
ca: Afegir regió

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
