Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Regions
cs: Regiony

en: Responsive
cs: Responzivní
