Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Region
cy: Rhanbarth
