Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Region
eu: Atal

en: Layouts
eu: Diseinuak
