Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Region
fr: Région

en: Layouts
fr: Mises en page

en: Regions
fr: Régions

en: Add region
fr: Ajouter une région

en: Builders
fr: Constructeurs

en: responsive
fr: réactif (responsive)

en: Responsive
fr: Adaptatif

en: Breakpoint
fr: Point d'arrêt

en: Breakpoints
fr: Points-d'arrêts

en: Add layout
fr: Ajouter une mise en page
