Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Region
hy: Տարածաշրջան
