Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Region
is: Svæði
