Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз
