Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Layouts
pl: Układy

en: Regions
pl: Regiony

en: Add region
pl: Dodaj region

en: Builders
pl: Narzędzia konstrukcyjne

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Add layout
pl: Dodaj szablon
