Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Region
ru: Область

en: Layouts
ru: Макеты

en: Regions
ru: Области

en: Add region
ru: Добавить область

en: Builders
ru: Конструктор

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: Breakpoint
ru: Точка останова

en: Breakpoints
ru: Точки останова

en: Add layout
ru: Добавить макет
