Layout (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Regions
sv: Regioner

en: Add region
sv: Lägg till region

en: Builders
sv: Byggare

en: Responsive
sv: Följsam

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter

en: Add layout
sv: Lägg till layout
