Layout (7.x-1.0-alpha5) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: edit
fil: wastuhin

en: Regions
fil: Rehiyon
