Layout (7.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Region
km: តំបន់
