Layout (7.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Region
pt: Região

en: Regions
pt: Regiões

en: Add region
pt: Adicionar região

en: Builders
pt: Construtores

en: Responsive
pt: Responsivo

en: Breakpoint
pt: Ponto de interrupção
