Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Region
ar: المنطقة

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
