Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Regions
da: Regioner

en: Add region
da: Tilføj region

en: Responsive
da: Responsivt

en: Add layout
da: Tilføj layout
