Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Region
el: Περιοχή

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
