Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Region
fi: Alue

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: Regions
fi: Alueet

en: Add region
fi: Lisää alue

en: Builders
fi: Rakentajat

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta

en: Add layout
fi: Lisää layout
