Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Region
gl: Área
