Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: edit
hi: संपादन करें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Breakpoint
hi: ब्रेकप्वाइंट
