Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Region
hu: Régió

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: Regions
hu: Régiók

en: Add region
hu: Régió hozzáadása

en: Builders
hu: Építők

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: breakpoint
hu: töréspont

en: breakpoints
hu: töréspontok

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: region
hu: régió

en: regions
hu: régiók

en: Add layout
hu: Új elrendezés
