Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Region
lt: Sritis

en: Regions
lt: Regionai

en: Add layout
lt: Pridėti išdėstyma
