Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Layouts
oc: Mesas en pagina

en: Add region
oc: Apondre una region

en: Builders
oc: Constructors
