Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Region
te: ప్రాంతం
