Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Region
tr: Bölge

en: Layouts
tr: Yerleşimler

en: Responsive
tr: Duyarlı

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
